Oferta pracy - Koordynator Działu Warsztatu

Firma Mega Sierpc Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko: Koordynator Działu Warsztatu.

Oferujemy możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce pracy: 09-200 Sierpc, ul. Wróblewskiego 2a

Opis stanowiska:

  • Kontrola i nadzór nad badaniami technicznymi pojazdów, legalizacją tachografów, ubezpieczeniami pojazdów samochodowych, badań ATP, legalizacją gaśnic, logowaniem pojazdów firmowych.
  • Wprowadzanie na bieżąco danych związanych z pojazdami firmowymi do systemu informatycznego (FV zakupu; RW; amortyzacja).
  • Prowadzenie i nadzór na dokumentacją dotyczącą aut firmowych, przygotowanie teczek nowych pojazdów, oraz kompletowanie dokumentów w przypadku sprzedaży aut.
  • Zgłaszanie szkód komunikacyjnych pojazdów, kompletowanie dokumentacji
    i prowadzenie szkody do jej zakończenia.
  • Nadzorowanie prac związanych z Działem Warsztatu oraz serwisowaniem pojazdów w serwisach zewnętrznych .
  • Gospodarowanie oponami zgodnie z zarządzeniami obowiązującymi w firmie
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych (rejestr napraw, rejestr opon, rejestr szkód, grafik pojazdów itp. )
  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych oraz przez Zarząd firmy
  • Raportowanie i przekazywanie na temat realizacji zadań do przełożonego
  • Nadzór nad ośnieżaniem, usuwaniem śliskości/gołoledzi: w okresach zimowych tj. od listopada do kwietnia środkami do tego przystosowanymi
  • Zgłaszanie zapotrzebowania środków niezbędnych do prac zimowego przygotowania stanowiska pracy oraz usunięcia śliskości/gołoledzi (np. piasku, soli, łopat) osobom odpowiedzialnym za zakup tychże środków

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego,wyższe mile widziane
  • Dyspozycyjności,
  • Doświadczenie mile widziane,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Zaangażowania,
  • Umiejętności obsługi komputera,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dużej szybko rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę

bądź ewentualnie kontakt telefoniczny w godz. 8-16 (24)275 25 45  od poniedziałku do piątku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.

Oświadczam ponadto, że zostałam poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania,

a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

UWAGA!!!!

CV bez klauzuli będą odrzucane!!!!!